3 Seas Capital Partners, en önemli yatırım kararlarımızda her zaman yanımızda oldu. 

Birlikte çalışmaya başladığımız ilk günden bu yana bizleri en iyi şekilde temsil eden 3 Seas Capital Partners ekibi beraber tamamladığımız ilk işlemimizde gösterdikleri küresel standartlarda performans ve bizlerin çıkarlarını, bizlerden biri gibi önceliklendirmeleri sonrasında ikinci önemli işlemimizde de bizlerle birlikte oldu. 

Her iki işlemde bana ve ortaklarıma sağladıkları stratejik danışmanlığın yanı sıra, üst düzey ilgi ve alaka bu iki sürecin de son derece akıcı geçmesini ve verimli sonlanmasını sağladı. Bu önemli işlemlerin sağladığı yakın ilişki, dostluk ve işbirliğimiz, işlemlerimizin tamamlanmasından sonraki dönemlerde de devam etti. Bizler bu minvalde şirketimizin geleceği için atacağımız her önemli stratejik ve finansal adımda, alanında uzman olmalarının yanı sıra, içten, dürüst ve güvenilir bir iş ortağı kazanmış olmaktan dolayı son derece mutluyuz. 

3 Seas Capital Partners’ın ülkemiz şirketleri ve yatırım ortamı için önemli bir değer olduğuna inanıyor, kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum.