3 Seas Capital Partners ile uzun yıllardır, karşılıklı güven, profesyonellik ve kurumsal anlayışa dayanan bir ilişkimiz var. 2007 yılında, bölgemizde faaliyet gösteren bir özel sermaye şirketi olan Bancroft’un azınlık hissedarı olarak şirketimize yaptığı yatırım sürecinde stratejik ve finansal danışmanlığımızı yapan 3 Seas Capital Partners ekibi, bu süreçte bizlere birinci sınıf bir hizmet anlayışıyla yaklaştı. 

Bizlerin önceliklerimizi ve çıkarlarımızı çok net anlayan ve sürecin her adımında önceliklendiren ekibin, bu süreçten olabilecek en üst düzeyde verim ve kazançla çıkmamızda önemli bir rol oynadığına inanıyorum. 

Bizler için çalışan uzman ve yetkin analist ekibinin yanı sıra, her adımda şirketin ortaklarından birinin mutlaka yanımızda olması da ihtiyaçlarımızın ve sürecin çıktılarının bizim yönümüzde şekillenmesine olanak verdi. 

Eko Faktoring olarak bugünlere gelmemizin önemli aşamalarından biri olan Bancroft ortaklığında 3 Seas Capital Partners’dan aldığımız kaliteli ve global standartların da üzerine çıkan hizmetin geleceğimizin şekillenmesine yardımcı olduğunu düşünüyorum. 

Sürecin sonlanmasının ardından ilişkilerimizi devam ettirdiğimiz ve yatırımlarımız çerçevesinde pek çok konuda bizlere yardımcı olmaya devam eden 3 Seas Capital Partners’ın kuruluşunun 10. Yılını kutluyor; daha uzun yıllar ülkemiz iş dünyasını, getirdikleri vizyon ve hizmet standardı ile destekleyeceklerine inanıyorum.