Kros Otomotiv olarak farklı sektörlere yatırım yapma stratejimizi masaya yatırdığımız ilk günlerde 3 Seas Capital Partners ekibiyle tanıştık. M&A sürecince, pazarlıkların yoğunlaştığı zamanlarda bile tarafları masada tutmayı, tarafların gerginliklerini aynı amaç etrafında yönetmeyi başaran bir ekip olmaları yatırımımızı başarıyla sona erdirmemizde büyük destek oldu. Süreç içindeki iş analizleri ve finansal analizler, pazarlıklar sırasında yönümüzü belirlememize, yatırımımızı hedeflediğimiz bütçe paralelinde tamamlamamıza yardımcı oldu.

Yatırımımızın tamamlanmasının üzerinden bir yıla yakın bir süre geçtiği bugünlerde, yatırım öncesindeki hedef firmanın iş performanslarına yönelik öngörülerimiz paralelinde iş sonuçlarını gerçekte görüyor olmak bu yatırımda doğru bir ekiple çalıştığımızın en büyük kanıtıdır.

Süreçte tüm tecrübe ve bilgi birikimini etkin olarak kullanan başta 3 Seas Capital Partners şirket ortağı Sn. Erkan Kurt olmak üzere tüm ekibine teşekkürlerimizi sunarım. Gelecekte bu tür M&A projelerinde de birlikte çalışmaktan zevk alacağımızı belirtmekten mutluluk duyarım.