3 Seas Capital Partners ile yaklaşık iki yıl önce tanıştık ve sektördeki itibarları doğrultusunda kendilerini yatırım danışmanımız olarak belirledik. 

Birlikte çalıştığımız birkaç ayın sonunda bu kararımızın alınabilecek en iyi karar olduğunu fark ettik. 3 Seas Capital Partners ekibi, beklentilerimizin çok ötesine geçerek yatırım bankacılığı alanındaki hizmetlerine ek olarak bizlere, anlaşmamızda yer almamasına ve bu konuda resmi bir beklentimiz olmamasına rağmen yönetim ve finans konularında da danışmanlık verdiler. 

3 Seas Capital Partners’in bizlere sağladığı katma değerin parayla ölçülebileceğini düşünmüyorum. Tüm yatırım kararlarımız boyunca tüm dünyadan gelen adaylarla yaptığımız görüşmelerde yanımızda oldular ve yeni ortağımızı farklı pek çok alternatif arasından belirlememiz için bize eşsiz fırsatlar sundular.

İki yılın sonunda bu sürecin uzun ve yorucu bir süreç olduğunu, dünyanın her yerinden insanlarla mükerrer toplantılar yapmanız ve sabırlı olmanız gerektiğini anladım. 

Zorluklarla geçen bu süreç boyunca güven ve dostluğun son derece önemli olduğuna ve bunun tersi bir durumda bu sürecin katlanılamaz olduğuna inanıyorum. 

3 Seas Capital Partners’ın hizmetlerinden bu ölçüde memnun olmamızın ana sebebinin de bu olduğunu düşünüyor ve kendilerini kesin olarak tavsiye ediyorum.