3 Seas Capital Partners ile 2010 yılının Mayıs ayında başlayan ve yaklaşık 15 ay kadar süren bir ortak çalışma dönemimiz oldu. Çalıştığımız süreç içerisinde, birlikte çalışmaya karar verdiğimiz ilk günden itibaren, ne kadar doğru bir partner seçimi yaptığımızı gösteren pek çok ana şahit olduk.  

İşlerinde ne kadar yetkin olduklarını gösteren ilk adım; işin başlangıcında tanımladıkları yol haritası oldu. Nasıl bir sürece gireceğimiz, geçeceğimiz aşamalar, kritik karar almamızı gerektirecek noktalar ve projenin ne zaman sonuçlanabileceğine dair öngörülerinin ne kadar gerçekçi olduğunu sürecin akışında tek tek takip ettik. Katma değer sağladıkları diğer bir nokta ise; sadece işlemi kapatmaya yönelik günübirlik yaklaşımda değil, bir ortaklık yapıldığının bilincinde olarak, uzun vadeli düşünen bir yaklaşım içinde olmalarıydı. Bu uzun vadeli bakış açısı masada bulunan tüm taraflarda herkes için adil olan neyse onun gerçekleşeceği algısının oluşmasını sağlayan önemli bir etken oldu. 

3 Seas Capital Partners’ın doğru bir iş ortağı olduğunun bir diğer göstergesini de süreç içinde yaşanan anlaşmazlığa düşülen noktalarda gördük. Yapılan işin doğası gereği, geri adım atılmaması gereken noktalarda sergiledikleri kararlı tutum ile masaya ağırlığını koyan taraf olmamızı ustalıkla sağladılar. 

Sundukları hizmetler ve verilen destek imzaların atılması ile de son bulmadı. Ortaklık sonrası entegrasyon sürecinde de ihtiyacımız olduğu anlarda her türlü desteği içtenlikle sunmaları profesyonel çerçevede başlayan ilişkimizin zamanla dostluğa dönüşmesinde en büyük rolü oynadı. 

Geldiğimiz noktada 3 Seas Capital Partners ile birlikte çalışmış olmaktan ve bu vesile ile daha nice 10 yıllar süreceğine inandığım sağlam dostluklarını kazanmış olmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim.