Öncelikle neredeyse kuruldukları günden bu yana birlikte olduğumuz ve şirket olarak gerçekleştirdiğimiz hemen hemen her yatırımda bilgi ve deneyimlerinden faydalandığımız değerli arkadaşlarımı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. 

3 Seas Capital Partners ile bugüne kadar altı farklı projemizde birlikte çalıştık. İlk işlemimizde yaşadığımız deneyim sonraki yatırımlarımızın da stratejik ve finansal yönetimi için çok güçlü bir referans oldu ve sonraki her işbirliğimizde bizleri son derece memnun eden süreçler yaşadık. 

Bu bağlamda şirket ortakları ve ekibi, şirketimizi, beklentilerimizi, önceliklerimizi neredeyse bizden daha iyi bilir, kendi şirketleri gibi düşünür ve bizlere en doğru öneriyle gelir. Bizler de şirketimizin atacağı her adımda, bizlere iletilen her teklifte 3 Seas Capital Partners’a mutlaka danışır ve görüşlerini alırız. Bu esnekliğin ve münhasır "yol arkadaşlığının” başka yapılarda kolay bulunmayan bir özellik olduğunu deneyimlerimiz çerçevesinde gözlemledik. 

3 Seas Capital Partners’ın uluslararası alanda faaliyet gösteren, adı bilinen tüm global finans şirketlerinin sunduğu yetkinlikleri bünyesinde barındıran, bu yetkinlikleri insani ve ahlaki değerleriyle birleştiren benzersiz bir yapıya sahip olduğuna inanıyorum. Bu sayede son 10 yılda ülkemizde üstlendikleri öncü rolün, önümüzdeki dönemde hem kendi sektörlerine hem de müşterilerine bu işin layığıyla nasıl yapılması gerektiği konusunda bir örnek teşkil edeceğine inanıyorum. 

Ülke sınırlarının çok ötesine geçen kurumsal bağlantıları ve deneyimleriyle bunca yıldır yanımızda oldukları için kendilerine teşekkür ediyorum.