3 Seas Capital Partners ile uzun süredir çalışıyoruz. 

Geçtiğimiz 10 yılda, Farplas şirket alımlarıyla hacmini katlayarak büyüdü. Gerçekleştirdiğimiz ortak girişimler ve yan şirketlerle; otomotiv sektörünün farklı alanlarında, ev aletleri, paketleme, kimyasal, turizm ve inşaat sektörlerinde ondan fazla şirkete sahip olan bir holding haline geldik. 

Bütün bu faaliyetlerimiz boyunca 3 Seas Capital Partners, iş ortağımız olarak hep yanımızda oldu, ve bizleri şirketimizin hacmine bakmadan her zaman son derece angaje bir tutumla desteklediler. 

3 Seas Capital Partners’ı uzun dönem strateji geliştirme faaliyetlerimize ve vizyonumuzu gerçekleştirmek için attığımız adımlara dahil etmeyi sürdürüyoruz. Şirket olarak büyümemizde önemli katkıları olan dostlarımızla gurur duyuyor ve farklı girişimlerimizle başarılı büyümemizi devam ettirmeyi umuyoruz. 

3 Seas Capital Partners ile olan illişkimizin başarısında şirket ortaklarından Emre Erginler’in kişisel ilgi ve angajmanının çok etkili olduğuna inanıyoruz. Geçen süre zarfında kendisi sahip olduğumuz şirketler hakkında derinlemesine bilgi sahibi oldu, bu doğrultuda stratejik adaptasyon sürecinde son derece atik ve yerinde adımlar attı. Bu bir yatırım danışmanlığı şirketinin nasıl çalışması gerektiğine dair çok iyi bir örnektir. 

Emre bizler için sadece beğendiğimiz bir iş ortağı değil aynı zamanda şirketimizin güvenilir bir dostudur.