2003'ten beri Türkiye için değer yaratıyoruz

2003 yılında kurduğumuz ve kısa bir sürede sektör lideri konumuna ulaştırdığımız şirketimiz 3 Seas Capital Partners ile bugüne dek 8 milyar dolarlık işleme imza attık. İlk günümüzden itibaren yanımızda olan ve büyük çoğunluğu sınır ötesi özellikteki 130'dan fazla işlemi bizimle gerçekleştirmekte tereddüt etmeyen saygıdeğer müşterilerimiz başta olmak üzere destek olan herkese en içten teşekkürlerimizi sunuyorum.

İşimiz her ne kadar finans olarak gözükse de aslında bütün önemli iş süreçleri gibi insani ilişkilere, güven ve tecrübeye dayalı bir iş olarak çok önemli hassasiyetler gerektiriyor. Geride kalan yıllar boyunca işimizi en iyi ve en doğru şekilde yapmaya çalıştığımıza ve başta müşterilerimiz olmak üzere masanın aynı ya da karşı taraflarında bir araya geldiğimiz tüm paydaşlarımız nezdinde bu güveni tesis ettiğimize inanıyorum. 

Ortaklar olarak bizzat sahadayız
Her işlemin ayrı bir özen, büyük bir emek ve aylara, hatta bazı durumlarda yıllara yayılan zaman gerektirdiği M&A süreçleri önemli sorumluluklar ve çok samimi çabaları gerektiriyor. Temsil ettiğimiz hissedarlar için en doğru işlem yapılarını en uygun planlamayla tamamlayabilmemiz için daha fazla koşturmamız ve mümkün olduğunca sahanin her yanında aktif olmamız gerekiyor.

20'şer yılı aşan meslek hayatlarımızın ilk gününden itibaren bunun bilincinde olan ortaklarımla birlikte büyük küçük bütün işlerimizde bizzat görev almaya, bilgisayar başından e-posta ya da mektuplarla değil her zaman sahada ve müşterilerimizle yüz yüze işimizin peşinde koşmaya büyük önem veriyoruz. Her bir işimizi uluslararası arenada ve olabilecek en doğru işlem yapısıyla tamamlamak için büyük özen gösteriyoruz. 

3 Seas Capital Partners'ın ilk işinden bugüne hiçbir işimize günlük bakmadık, hep uzun soluklu ve kalıcı ilişkiler kurmaya özen gösterdik. Bu özenli tutumumuz sayesinde müşterilerimizin çoğuyla ilişkilerimiz tek bir işlemle sınırlı kalmayıp, hemen her defasında bir sonraki projelerinde de rol almamızı sağladı. 3 Seas Capital Partners ortakları olarak bizlerin de kendileri gibi daha uzun yıllar boyunca burada olacağımıza inanan bütün saygıdeğer müşterilerimize şükranlarımızı sunuyorum. 

Saygılarımla, 
Tarık ŞARLIGİL 
CEO 

3 Seas Capital Partners

3 Seas Capital Partners şirket alım, satım ve ortaklıkları (M&A) alanında Türkiye’nin lider finans kuruluşudur.

Bugüne dek toplam boyutu 8 milyar doları aşan 130'u aşkın işlem gerçekleştiren 3 Seas Capital Partners, 2007 yılından bu yana her yıl Türkiye’deki tüm finans kuruluşları arasında, işlem adedi bazında liderliğini sürdürmüş ve dünyanın en fazla işlem tamamlayan ilk 100 finans kuruluşu arasında yer almayı başarmıştır.

M&A sürecinin her aşamasında hizmet sunan 3 Seas Capital Partners, stratejik, operasyonel ve finansal olarak en güçlü avantajları ve sinerjileri yaratacak yatırımcı veya satıcı adaylarını, müşterileri ile en makul zaman çizelgesinde ve en iyi sonuçları doğuracak işlem yapılarında buluşturur.

Kuruluşundan bu yana, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen birçok şirket ve grubu ile birbirinden önemli işlemler gerçekleştiren 3 Seas Capital Partners, özel sermaye fonları, mali, hukuki ve teknik danışmanlık şirketleri ve yerli yabancı birçok finans kuruluşu ile sürekli işbirliği içindedir.